Hakkımızda

Firmamız 1991 yılında alüminyum sektöründe ticaret hayatına başlamış olup 2010 yılında metal enjeksiyon döküm işi yapmaya, 2013 yılından bu yana Lodos Basınçlı Döküm adı altında faaliyetlerine devam etmektedir. Yılların kazandırdığı tecrübe ile otomotiv, tarım, aydınlatma ve makina sanayi sektörlerine muhtelif parçalar üretmekte Türkiye sanayisine döküm sektöründe uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Standart üretimin dışında müşterilerden gelen talepler doğrultusunda istenen ürünleri tecrübeli kadrosu ve teknik personeli ile beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektörde saygın bir yer edinmiştir. Öncelikle ''müşteri memnuniyeti ve kalite esastır'' diyen firmamız sıfır hata, kaliteli baskı ve zamanında teslim anlayışını benimsemiştir. İşletme bünyemizde kalıp atölyemiz var olup kalıp yapılmaktadır, istenen döküm parçaların kalıp yapımı aşamasında da çalıştığımız firmalara destek sağlamaktadır.

Kalitesi belirlenmiş malzeme ekipman yönetim ve işçiliği ile ISO 9001:2015 kalite belgesine sahip olup bu standartlara uygun üretim yapan firmamız tedarik hizmeti anlaşması yaptığı şirketlerle olan iş ilişkilerini uzun yıllar yerine getirme kapasitesine sahiptir.

Dünyadaki yenilik ve gelişmelere paralel olarak yenilikçi ve yatırımcı bir anlayış benimseyen firmamız büyüme yolunda adımlarına devam etmektedir.

Misyonumuz, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaya; teknoloji ve mesleki bilgi olarak sürekli gelişmeye; yüksek kalitede, çevreye ve toplum saygılı, çalışanların mutlu olduğu bir ortamda üretim yapmaya çalışmaktadır.

Vizyonumuz,  müşterilerin belirttikleri teknik özellikler çerçevesinde ürün imal etmek; malzeme, teknoloji ve imalat konusunda çözümler üreterek onlara katkıda bulunmak; yüksek kalitedeki ürünü optimum koşullarla sunmak; ürün ve hizmetlerimizle daima müşterilerimizin yanında olmak. Yeni teknoloji ile daha kaliteli ve daha ekonomik üretim yaparak müşteri güvenini hedeflemektedir.

Saygılarımızla, 

tanıtım videosu